Menu Close

Šeimos šventė

Šeimos šventė Josvainių socialiniame ir ugdymo centre švenčiama jau ketvirtą kartą. Labai džiugu, kad į šventę atvyksta vis daugiau ir daugiau artimųjų. Jau seniai norėjome, kad būtų  toks renginys, kuriame dalyvautų gyventojai, jų artimieji, darbuotojai. Taip kilo mintis apie bendrą šventę, kurioje dalyvauja visa Centro bendruomenė.

Šventės programa kasmet skiriasi. Šių metų šventės vietą pakoregavo pasaulinė pandemija ir Centro kieme pastatyta Marijos skulptūra. Ji pastatyta už buvusios tremtinės Jadvygos Kotovas, gyvenusios ir mirusios JAV, paaukotas lėšas. Skulptūros autorius – Romas Talačka.

Šventę pradėjo Josvainių Visų šventųjų parapijos klebonas E. Rimavičius, kuris pašventino Marijos skulptūrą. Sveikinimo žodžius gyventojams ir artimiesiems tarė Centro direktorė

  1. Markova. Po to buvo teikiamos atminimo dovanėlės gyventojų artimiesiems. Svečiai ir gyventojai vaišinosi saldainiais ir ledais. Šventėje koncertavo Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus mišrus vokalinis ansamblis “Lanksva” (vadovas Z. Brazinskas).

Visi renginiai, o ypač kai juose dalyvauja artimieji, yra labai svarbūs ir naudingi mūsų gyventojams, todėl, kad jie nuolat laukia susitikimų su artimaisiais, nori pabūti visi kartu, paklausyti smagių dainų. Ši šventė jau tapo tradicija ir kasmet sutraukia vis daugiau gyventojų artimųjų.

Skip to content