Menu Close

Dėl gyventojų lankymo nuo balandžio 22 dienos

INFORMUOJAME, KAD NUO BALANDŽIO 22 DIENOS GALIMAS ARTIMŲJŲ LANKYMAS JOSVAINIŲ SOCIALINIAME IR UGDYMO CENTRE.

PRIVALOMA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!   NEUŽSIREGISTRAVĘ LANKYTOJAI NEĮLEIDŽIAMI!

Lankant asmenį, jo kambaryje galima būti ne ilgiau kaip 15 minučių.

Jei susitikimas vyksta lauke, lankymo laikas neribojamas.

LANKANTIS ASMUO PRIVALO PATEIKTI ŠIUOS DOKUMENTUS:

  1. yra paskiepytas COVID-19 vakcina (vienas iš žemiau nurodytų dokumentų, kuriame yra ši informacija: skiepijimą vykdžiusios įstaigos pavadinimas, skiepyto asmens vardas, pavardė, informacija, kada asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcinos 2 dozėmis (arba 1 vakcinos doze, jei skiepytas „Janssen“ vakcina); leidžiama lankyti, jei po pilnos COVID-19  vakcinacijos yra praėję ne mažiau nei 14 ir ne daugiau nei 180 dienų):
  1. skiepijimą COVID-19 vakcina atlikusios įstaigos išduoto  lapelio kopija;
  2. arba šeimos gydytojo išduota pažyma;
  3. arba išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama).
  1. persirgo COVID-19 liga (vienas iš žemiau nurodytų dokumentų, kuriame yra ši informacija: sveikatos priežiūros įstaigos pavadinimas, sirgusio asmens vardas, pavardė, data, kada asmuo susirgo COVID-19 liga (praėjus 20 dienų nuo sirgimo pradžios asmuo laikomas pasveikusiu, išskyrus atvejus, kai asmuo dėl COVID-19 ligos buvo hospitalizuotas – tuomet pasveikimo terminas nustatomas individualiai) ir/ar informacija apie teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatus; leidžiama lankyti, jei COVID-19 liga sirgęs asmuo yra pasveikęs ir nuo sirgimo COVID-19 liga pradžios yra praėję ne daugiau nei 180 dienų):
  1. šeimos gydytojo išduota pažyma;
  2. arba išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama) apie teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatus.

PRIEŠ ĮEINANT Į ĮSTAIGĄ, PRIVALU PASITIKRINTI TEMPERATŪRĄ, DĖVĖTI VEIDO KAUKES, DEZINFEKUOTI RANKAS.

Turintys ūmių kvėpavimo takų ligų ar kitų užkrečiamų ligų požymių, t.y. karščiuojantys, sloguojantys, kosintys lankytis įstaigoje negali.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą