Menu Close

Šeimos šventės atgarsiai

Gražus ruduo. Gražus praėjusio  savaitgalio šeštadienis. Graži šventė vyko  ir Josvainių socialiniame ir ugdymo  centre. Tai tradicinė kiekvienais metais rengiama Šeimos šventė. Spalio 9 dieną gyventojai ir prisiregistravę jų artimieji, darbuotojai susirinko į Centro salę pabūti kartu, paklausyti koncerto. Visus susirinkusius pasveikino Centro direktorė Erika Markova. Ji kreipėsi į gyventojus: „Jūsų sukaupta patirtis reikalinga mums ir mūsų jaunajai kartai, kad galėtume suprasti ir perprasti būties paslaptis ir kad mokėtume nugalėti gyvenimo sunkumus“. Direktorė padėkojo darbuotojoms, atvykusiems artimiesiems ir palinkėjo: „džiaukimės kiekviena nauja diena ir būkime viena didele šeima“. 

Josvainių miestelio klebonas Edvinas Rimavičius taip pat pasveikino visus, palinkėjo gerumo, stiprybės, meilės vieni kitiems, pagarbos sau ir kitiems, pastebėjo, kokia svarbi mums visiems artimųjų meilė.

Socialinio darbuotojo padėjėja Biruta Motiejūnienė pasidžiaugė , kokia svarbi ši įstaiga yra vienišam žmogui. Ji sakė: “Kai eini vėlai vakare miestelio gatvėmis, visur tamsu, tik vienam pastate visada pamatysi degančią šviesą. Tai Josvainių socialinis centras. Ta švieselė tarsi gyvybės, vilties, besitęsiančio gyvenimo simbolis“.

Šventės nuotaiką užkaitino puikus ansamblis „Forte“ iš Akademijos kultūros namų Gudžiūnų skyriaus. Mišraus vokalinio ansamblio vadovas Dangiras Grigalevičius. Skambėjo gražios, nuoširdžios, linksmos dainos. Savo eiles skaitė ansamblio narė Vijolė. Sklandė  puiki , draugiška , nuoširdi atmosfera. Visi plojo, lingavo, kas mokėjo pritarė ansambliui.

Buvo įvertinti ir pastebėti senelių pasiekimai per įvairias kasdienes veiklas, įteiktos nominacijos. Tai „ Loto Bingo laimėtojas“, „Viktorinų liūtas“, „Nuoširdumas ir tolerancija“, „Taikliausia humoristė“, „Dailyraščio meistrė“, „Aktyviausia veiklų dalyvė“, „Įstaigos pagalbininkė“, „Knygų ir žurnalų mylėtoja“.

Visi liko patenkinti gražia švente, o labiausiai – artimųjų buvimu kartu su gyventojais.  Džiaugiamės, kad turim tokią prasmingą tradiciją ir tikimės, kad ji gyvuos dar ilgus metus.

 

 

 

Skip to content